|   EN

Drodzy studenci 2 roku – na co komu Erasmus? A właśnie może się Wam przydać!!

Badania Komisji Europejskiej nt. korzyści z programu Erasmus dowodzą, że absolwenci z doświadczeniem międzynarodowym szybciej znajdują pracę. Studenci wracają nie tylko pewniejsi siebie, bardziej tolerancyjni wobec innych kultur, ale też zdolni do szybszego rozwiązywania problemów, przystosowywania się do nowych okoliczności i z większymi umiejętnościami organizacyjnymi. Są to jednocześnie te cechy charakteru, które najbardziej ceni większość pracodawców.

Dlatego nie zastanawiajcie się dłużej! Są jeszcze wolne miejsca na wyjazdy na studia i praktykę w semestrze letnim w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018.

Na studia możecie jechać do wybranej uczelni partnerskiej z naszej listy: http://www.ajp.edu.pl/uczelnie-partnerskie-w-programie-erasmus-2.html, na praktykę wakacyjną do wybranej przez siebie firmy zagranicznej.

Zgłoszenia przyjmowane są na bieżąco. Decyduje kolejność zgłoszeń i ustalone w uczelniach partnerskich terminy przyjmowania studentów na semestr letni.

Dokumenty należy składać u Koordynatora programu Erasmus mgr Aleksandry Piotrowiak, ul. Teatralna 25, bud. 1, pokój 109, w godzinach 8:00 – 15:00 (koordynator@ajp.edu.pl, tel. 95 721 60 70).

Zasady rekrutacji, niezbędne dokumenty, lista uczelni partnerskich wraz z terminami przyjmowania zgłoszeń studentów przyjeżdżających i więcej informacji na temat programu Erasmus+ w zakładce AKADEMIA → Program Erasmus http://www.ajp.edu.pl/informacje-o-programie-2.html oraz w poszczególnych zakładkach dotyczących wyjazdów.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy potrzeby zachęty – zapraszam serdecznie!

Aleksandra Piotrowiak.

Back to top