|   EN

Akademia
im. Jakuba z Paradyża
w Gorzowie Wielkopolskim

ul. Teatralna 25
66-400 Gorzów Wielkopolski



Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego:

SEKRETARIAT:

ul. Fryderyka Chopina 52, budynek 7, pok. 220

66-400 Gorzów Wielkopolski

tel./fax. 095 721 60 61

waibn@ajp.edu.pl

mgr Izabela Tomella

 

DZIEKANAT:

Kierunek - ADMINISTRACJA

pok. 115, tel. 095 721 60 90

mgr Izabela Tonak

itonak@ajp.edu.pl

 

Kierunek - BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE

pok. 115, tel. 095 727 95 07

mgr Anna Kwiatkowska

akwiatkowska@ajp.edu.pl

 

 

Wydział Ekonomiczny:

SEKRETARIAT:

ul. Fryderyka Chopina 52, Budynek 7 p. 301

tel./fax. 095 721 60 15

we@ajp.edu.pl

mgr Iwona Kępska

 

DZIEKANAT:

kierunek LOGISTYKA studia pierwszego stopnia
kierunek - ZARZĄDZANIE studia pierwszego stopnia
kierunek - ZARZĄDZANIE studia drugiego stopnia

- pok. 123, tel. 95 7 21 60 50

mgr Małgorzata Nowicka

mnowicka@ajp.edu.pl

 

Wydział Humanistyczny:

SEKRETARIAT:

ul. Teatralna 25; p.107

tel. 095 721 60 35

mgr Justyna Kopaniecka

jkopaniecka@ajp.edu.pl

wh@ajp.edu.pl

 

mgr Agnieszka Dykas

tel. 95-7216-054

adykas@ajp.edu.pl

 

DZIEKANAT:

kierunek - filologia polska I i II stopnia

kierunek - komunikacja medialna i społeczna I stopnia

kierunek - pedagogika jednolite magisterskie

kierunek - pedagogika II stopnia

mgr Anna Bukowska

ul. Teatralna 25; pokój nr 121,

tel. 095 721 60 82

abukowska@ajp.edu.pl

 

kierunek – filologia I i II stopnia

w zakresie: język niemiecki, język niemiecki od podstaw

w zakresie: język angielski, język angielski od podstaw

kierunek - pedagogika I stopnia

mgr Helena Szneidrowska

ul. Teatralna 25; pokój nr 121,

tel. 095 721 60 82

hszneidrowska@ajp.edu.pl

 

Wydział Techniczny:

 

SEKRETARIAT:

mgr Edyta Iwańska
spacjalista administracyjny
wt@ajp.edu.pl
tel./fax: +48 95 72 79 536

 

DZIEKANAT:

mgr Otylia Grześkowiak
ogrzeskowiak@ajp.edu.pl
tel. +48 95 72 16 097

mgr Małgorzata Cywińska
mcywinska@ajp.edu.pl
tel. +48 95 72 16 097

 

Wydział Turystyki i Nauk o Zdrowiu:

SEKRETARIAT:

mgr Agnieszka Dykas

tel.: 95 7216 054

e-mail: adykas@ajp.edu.pl

 

DZIEKANAT:

Kierunek turystyka i rekreacja

mgr Anna Bukowska

ul. Teatralna 25, pokój nr 121

tel.: 95 7216 082

abukowska@ajp.edu.pl

Back to top